ÖZMAN TEKSTİL

 

HAKKIMIZDA

 

Özman Tekstil 1996'da kurulduğu günden bugüne 6500 m² kapalı alanda, 350 çalışanı, aylık 750.000 adet ürün kapasitesi ve güçlü tedarikçi ağı ile dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermektedir. Ana fikrimiz ulaşılabilir kaliteyi müşterilerimiz ile zamanında buluşturmaktır.

Örme hazır giyimin her çeşidi, günlük, sportif, ofis giyimi, ince kumaşlardan dokuma hazır giyim ve askeri konfeksiyon sektöründe, geniş ürün ve kumaş yelpazesi ile müşterilerine ihtiyaç duyulan hızlı tedarik servisini sağlamaktadır. 

12 ay boyunca aralıksız güçlü tasarım ve ar-ge kadrosu ile trendler doğrultusunda model ve örme kumaş tasarımları yapmakta ve müşterileri ile paylaşmaktadır. Büyümekte olan dokuma kumaş imalatı ile üretim sınırlarımız genişlemektedir.


Firmamız, müşteri odaklı takım organizasyonu ve ileri teknoloji ile donanmış üretim organizasyonu ile Türkiye’deki ortağınızdır.

 

GÜÇLÜ ALANLARIMIZ

Kendi kumaş AR-GE'mizi yapıyor ve üretiyoruz, stokumuzda bulunan yaklaşık 250 ton iplikle ve son teknoloji ile desteklenmiş kesim ve üretim bantlarımızla her daim üretime hazırız.

Vizyonu geniş, moda akımlarını yakından takip eden son teknoloji ile desteklenmiş özgün ve yaratıcı tasarım ekibi ile sürekli koleksiyon üretiyoruz.

İlk olarak iplik girişinden son ürün sevk olana kadarki bütün süreçler ISO kalite yönetim sistemi çerçevesinde incelenmekte, denetlenmekte ve geliştirilmektedir.

Odağımızda müşteri istek, beklenti ve memnuniyeti olduğu için, tecrübeli ve yetenekli iş gücümüz olduğu için hareketli ve değişken bir piyasada ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunuyoruz.

 

SERTİFİKALARIMIZ

 

DEĞERLERİMİZ

DİĞER FİRMALARIMIZ

Özman Tekstil